Huis > producten > Connectors, Interconnects > Sokjes voor IC's, Transistors > D95A48-42
D95A48-42
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop D95A48-42 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer D95A48-42
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
(in US Dollars)
392 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer D95A48-42 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 18803 pcs Data papier D95zzz-42 Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Type DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing
Beëindigingstermijn 0.126" (3.20mm) Beëindiging Solder
Serie D95 Pitch - Post 0.100" (2.54mm)
Pitch - Paring 0.100" (2.54mm) Packaging Tube
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal posities of Pins (Grid) 48 (2 x 24)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Kenmerken Elevated, Open Frame Huidige score 1A
Contact Weerstand 10 mOhm Contact Materiaal - Post Brass