M20-7921042R
M20-7921042R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M20-7921042R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M20-7921042R
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 2.54MM SMD 20POS
(in US Dollars)
450 pcs900 pcs1350 pcs2250 pcs3150 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M20-7921042R Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 2.54MM SMD 20POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Serie M20 Rijafstand - Paring 0.100" (2.54mm)
Pitch - Paring 0.100" (2.54mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Andere namen 952-3180-2 Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 20 montage Type Surface Mount, Right Angle
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Isolatiehoogte 0.197" (5.00mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Huidige score 3A contact type Forked