M20-8751042R
M20-8751042R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M20-8751042R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M20-8751042R
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN HDR .100" SMD 20POS
(in US Dollars)
300 pcs600 pcs900 pcs
1500 pcs3000 pcs7500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M20-8751042R Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN HDR .100" SMD 20POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Shrouding Unshrouded Serie M20
Rijafstand - Paring 0.100" (2.54mm) Pitch - Paring 0.100" (2.54mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Totale contactlengte -
Andere namen 952-3169-2 Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 20 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Isolatiehoogte 0.100" (2.54mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken Board Guide
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving Connector Header Surface Mount 20 position 0.100" (2.54mm)
Huidige score 3A per Contact contact type Male Pin
Contact Vorm Square Contact Material Brass
Contact Lengte - Post - Contact Lengte - Paring 0.228" (5.80mm)