M20-9602545
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M20-9602545 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M20-9602545
Fabrikant Harwin
Beschrijving 25+25 DIL EXT PIN HDR
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer M20-9602545 Fabrikant Harwin
Beschrijving 25+25 DIL EXT PIN HDR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3963 pcs Data papier M20-960 Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Beëindiging Solder
Serie M20 Afstand tussen rijen 0.100" (2.54mm)
toonhoogte 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Aantal rijen 2 Aantal posities 50
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lengte - Staart 0.118" (3.000mm) Lengte - Stack Hoogte 0.661" (16.800mm)
Lengte - Post (Mating) 0.283" (7.200mm) Lengte - algehele pin 1.063" (27.000mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving 50 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole