M20-9950845
M20-9950845
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M20-9950845 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M20-9950845
Fabrikant Harwin
Beschrijving 2.54MM PITCH DIL HORIZ PC TAIL
(in US Dollars)
1200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M20-9950845 Fabrikant Harwin
Beschrijving 2.54MM PITCH DIL HORIZ PC TAIL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 150117 pcs Data papier M20-995yyyy DrawingM20 Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Shrouding Unshrouded Serie M20
Rijafstand - Paring 0.100" (2.54mm) Pitch - Paring 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte -
Temperatuur -40°C ~ 105°C Aantal rijen 2
Aantal posities Loaded All Aantal posities 16
montage Type Through Hole, Right Angle Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights -
Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Differentiële datatransmissie Polyamide (PA6T), Nylon 6T Isolatiehoogte 0.200" (5.08mm)
Isolatie Kleur Black Ingress Protection -
Kenmerken - bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.100" (2.54mm) Huidige score 3A per Contact
contact type Male Pin Contact Vorm Square
Contact Material Brass Contact Lengte - Post 0.118" (3.00mm)
Contact Lengte - Paring 0.240" (6.10mm) Contact Voltooi Dikte - Post -