M22-2515005
M22-2515005
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M22-2515005 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M22-2515005
Fabrikant Harwin
Beschrijving 50 SIL VERT PIN HDR
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M22-2515005 Fabrikant Harwin
Beschrijving 50 SIL VERT PIN HDR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 39656 pcs Data papier M22 Series CatalogM22-251 Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Shrouding Unshrouded Serie M22
Rijafstand - Paring - Pitch - Paring 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte 0.287" (7.30mm)
Temperatuur -40°C ~ 105°C Aantal rijen 1
Aantal posities Loaded All Aantal posities 50
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights 5.9mm, 8.6mm
Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Differentiële datatransmissie Polyamide (PA6T), Nylon 6T Isolatiehoogte 0.059" (1.50mm)
Isolatie Kleur Black Ingress Protection -
Kenmerken - bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole 50 position 0.079" (2.00mm) Huidige score 1A per Contact
contact type Male Pin Contact Vorm Square
Contact Material Phosphor Bronze Contact Lengte - Post 0.091" (2.30mm)
Contact Lengte - Paring 0.138" (3.50mm) Contact Voltooi Dikte - Post -