M40-3010546
M40-3010546
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M40-3010546 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M40-3010546
Fabrikant Harwin
Beschrijving 1.00MM PITCH SIL SMT VERTICAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M40-3010546 Fabrikant Harwin
Beschrijving 1.00MM PITCH SIL SMT VERTICAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 188374 pcs Data papier M40-301 Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 50V
Beëindiging Solder Stijl Board to Cable/Wire
Shrouding Shrouded - 4 Wall Serie M40
Rijafstand - Paring - Pitch - Paring 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte -
Andere namen 952-3042
M40-3010546-ND
Temperatuur -25°C ~ 85°C
Aantal rijen 1 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 5 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Isolatiehoogte 0.169" (4.30mm) Isolatie Kleur Natural
Ingress Protection - Kenmerken Pick and Place, Solder Retention
bevestegingswijze Detent Lock gedetailleerde beschrijving Connector Header Surface Mount 5 position 0.039" (1.00mm)
Huidige score 1A contact type Male Pin
Contact Vorm Rectangular Contact Material Phosphor Bronze
Contact Lengte - Post - Contact Lengte - Paring -
Contact Voltooi Dikte - Post - Contact Voltooi Dikte - Paring -
Contact Afwerken - Post Tin Contact Afronden - Paring Tin
connector Type Header toepassingen -
Gerelateerde producten
M40-30 Image
  • Deel#:M40-30
  • fabrikanten:Orion Fans
  • Beschrijving:40MM FAN FILTER MEDIA 30PPM