M50-3100745
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-3100745 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-3100745
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 14POS SMD 1.27MM GOLD
(in US Dollars)
1040 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M50-3100745 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 14POS SMD 1.27MM GOLD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 250V
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Serie Archer M50 Rijafstand - Paring 0.050" (1.27mm)
Pitch - Paring 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Temperatuur -40°C ~ 105°C Aantal rijen 2
Aantal posities Loaded All Aantal posities 14
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm
Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Differentiële datatransmissie Liquid Crystal Polymer (LCP) Isolatiehoogte 0.173" (4.40mm)
Isolatie Kleur Black Ingress Protection -
Kenmerken - bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 14 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Huidige score 1A