M50-3123745
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-3123745 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-3123745
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM SMT AU 74POS
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer M50-3123745 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM SMT AU 74POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Serie Archer M50 Rijafstand - Paring 0.050" (1.27mm)
Pitch - Paring 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Temperatuur -40°C ~ 105°C Aantal rijen 2
Aantal posities Loaded All Aantal posities 74
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm
Isolatiehoogte 0.142" (3.60mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 74 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Huidige score 1A contact type Female Socket