M50-3204545
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-3204545 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-3204545
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONNECTOR SOCKET
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer M50-3204545 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONNECTOR SOCKET Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4648 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Serie Archer M50 Rijafstand - Paring 0.050" (1.27mm)
Pitch - Paring 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Temperatuur -40°C ~ 105°C Aantal rijen 2
Aantal posities Loaded All Aantal posities 90
montage Type Through Hole, Right Angle Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Differentiële datatransmissie Polyamide (PA9T), Nylon 9T Isolatiehoogte 0.136" (3.46mm)
Isolatie Kleur Black Ingress Protection -
Kenmerken - bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 90 Position Receptacle Connector Through Hole, Right Angle Huidige score 1A
contact type Female Socket Contact Vorm Square
Contact Material Phosphor Bronze Contact Lengte - Post 0.094" (2.40mm)