M50-3502242
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-3502242 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-3502242
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONNECTOR SOCKET
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer M50-3502242 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONNECTOR SOCKET Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5722 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Shrouding Unshrouded Serie Archer M50
Rijafstand - Paring 0.050" (1.27mm) Pitch - Paring 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte 0.248" (6.30mm)
Temperatuur -40°C ~ 105°C Aantal rijen 2
Aantal posities Loaded All Aantal posities 44
montage Type Through Hole Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights 3.2mm, 4.6mm, 5.4mm, 5.5mm, 6.23mm Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Differentiële datatransmissie Thermoplastic Isolatiehoogte 0.039" (1.00mm)
Isolatie Kleur Black Ingress Protection -
Kenmerken - bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole 44 position 0.050" (1.27mm) Huidige score 1A
contact type Male Pin Contact Vorm Square
Contact Material Copper Alloy Contact Lengte - Post 0.091" (2.30mm)
Contact Lengte - Paring 0.118" (3.00mm) Contact Voltooi Dikte - Post 98.4µin (2.50µm)