M50-3531042
M50-3531042
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-3531042 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-3531042
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN HDR 1.27MM T/H AU 10POS
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M50-3531042 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN HDR 1.27MM T/H AU 10POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Shrouding Unshrouded Serie Archer M50
Rijafstand - Paring - Pitch - Paring 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte 0.248" (6.30mm)
Andere namen 952-3604 Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 1 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 10 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights 3.10mm, 4.60mm, 5.40mm Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Isolatiehoogte 0.039" (1.00mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole 10 position 0.050" (1.27mm)
Huidige score 1A per Contact contact type Male Pin
Contact Vorm Square Contact Material Brass
Contact Lengte - Post 0.091" (2.30mm) Contact Lengte - Paring 0.118" (3.00mm)