M50-4300545
M50-4300545
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-4300545 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-4300545
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM SMD AU 10POS
(in US Dollars)
1 pcs60 pcs120 pcs540 pcs
1020 pcs5040 pcs10020 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M50-4300545 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM SMD AU 10POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Serie Archer M50 Rijafstand - Paring 0.050" (1.27mm)
Pitch - Paring 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Andere namen 952-1401-5
M504300545
Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 10 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights 6mm, 6.5mm Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Isolatiehoogte 0.181" (4.60mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken Board Guide
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 10 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Huidige score 1A contact type Female Socket