M50-4804045
M50-4804045
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-4804045 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-4804045
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN HDR 1.27MM R/A AU 80POS
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer M50-4804045 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN HDR 1.27MM R/A AU 80POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4855 pcs Data papier M50-480xx45 DrawingArcher Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Shrouding Shrouded - 4 Wall Serie Archer M50
Rijafstand - Paring 0.050" (1.27mm) Pitch - Paring 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Totale contactlengte -
Temperatuur -40°C ~ 105°C Aantal rijen 2
Aantal posities Loaded All Aantal posities 80
montage Type Through Hole, Right Angle Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights -
Isolatiehoogte 0.222" (5.65mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole, Right Angle 80 position 0.050" (1.27mm)
Huidige score 1A per Contact contact type Male Pin
Contact Vorm Square Contact Material Copper Alloy
Contact Lengte - Post 0.083" (2.11mm) Contact Lengte - Paring -