M50-4901545
M50-4901545
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-4901545 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-4901545
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN HDR 1.27MM SMD AU 30POS
(in US Dollars)
1026 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M50-4901545 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN HDR 1.27MM SMD AU 30POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Shrouding Shrouded - 4 Wall Serie Archer M50
Rijafstand - Paring 0.050" (1.27mm) Pitch - Paring 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Totale contactlengte -
Andere namen 952-1700
M504901545
Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 30 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Isolatiehoogte 0.224" (5.69mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving Connector Header Surface Mount 30 position 0.050" (1.27mm)
Huidige score 1A per Contact contact type Male Pin