M50-4903045
M50-4903045
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-4903045 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-4903045
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN HDR 1.27MM SMD AU 60POS
Product parameter
Onderdeel nummer M50-4903045 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN HDR 1.27MM SMD AU 60POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Rijafstand - Paring 0.050" (1.27mm) Pitch - Paring 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Totale contactlengte -
Temperatuur -40°C ~ 105°C Aantal rijen 2
Aantal posities Loaded All Aantal posities 60
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights -
Isolatiehoogte 0.224" (5.69mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving Connector Header Surface Mount 60 position 0.050" (1.27mm)
Huidige score 1A per Contact contact type Male Pin