M80-4022042
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M80-4022042 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M80-4022042
Fabrikant Harwin
Beschrijving 10+10 WAY FEMALE SMT + J/S
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M80-4022042 Fabrikant Harwin
Beschrijving 10+10 WAY FEMALE SMT + J/S Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7021 pcs Data papier M80-402zzzz DrawingDatamate Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 120V
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Serie Datamate J-Tek Rijafstand - Paring 0.079" (2.00mm)
Pitch - Paring 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal rijen 2
Aantal posities Loaded All Aantal posities 20
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights 7.7mm, 7.95mm
Fabrikant Standaard Levertijd 66 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Differentiële datatransmissie Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Isolatiehoogte 0.220" (5.60mm)
Isolatie Kleur Black Ingress Protection -
Kenmerken Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key bevestegingswijze Screw Lock
gedetailleerde beschrijving 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Huidige score -