M80-4205001
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M80-4205001 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M80-4205001
Fabrikant Harwin
Beschrijving 25+25 WAY FEMALE PC TAIL 3MM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6269 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
24 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M80-4205001 Fabrikant Harwin
Beschrijving 25+25 WAY FEMALE PC TAIL 3MM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6269 pcs Data papier M80-420yyyy DrawingDatamate Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 120V
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Serie Datamate J-Tek Rijafstand - Paring 0.079" (2.00mm)
Pitch - Paring 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Andere namen M80-4T15001F2
M80-4T15001F2-ND
Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 50 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights 7.3mm, 7.55mm Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Isolatiehoogte 0.205" (5.20mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
bevestegingswijze Screw Lock gedetailleerde beschrijving 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Huidige score - contact type Female Socket
Contact Vorm Circular Contact Material Beryllium Copper
Contact Lengte - Post 0.118" (3.00mm) Contact Voltooi Dikte - Post 137.8µin (3.50µm)