M80-5312622
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M80-5312622 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M80-5312622
Fabrikant Harwin Inc.
Beschrijving 13+13 WAY M HORZ 4.5 TAIL W/JS
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 11634 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1001 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M80-5312622 Fabrikant Harwin Inc.
hoeveelheid beschikbaar 11634 pcs Data papier M80-531zzzz Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Voltage - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze
Type Attributen - Beëindiging Solder
Stijl Board to Board or Cable stapelen Direction Male Pin
Shrouding 0.079" (2.00mm) Schild Beëindiging Circular
Serie Datamate J-Tek Rijafstand - Paring Shrouded - 4 Wall
RoHS Status Tube Ripple Current - lage frequentie -
Pitch - Connector 120V Totale contactlengte 0.173" (4.40mm)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal rijen 2
Aantal posities 26 Aantal Contacten 118.1µin (3.00µm)
montage Type Through Hole, Right Angle Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Materiaal - Isolatie All
Fabrikant Onderdeelnummer M80-5312622 Lengte - Post (Mating) 10mm, 10.4mm, 12.6mm, 13.6mm, 16.15mm, 16.6mm
Differentiële datatransmissie Tin-Lead Isolatiehoogte -
Kenmerken Keying Slot, Mating Flange Uitgebreide beschrijving 26 Positions Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
Beschrijving 13+13 WAY M HORZ 4.5 TAIL W/JS Huidige score 2.2A per Contact
Current - Max / Contact Threaded Contact Lengte - Post -
Contact Lengte - Paring 0.079" (2.00mm) Contact Voltooi Dikte - Post Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
Contact Voltooi Dikte - Paring Gold Contact Afwerken - Post 29.5µin (0.75µm)
Contact Afronden - Paring 0.218" (5.55mm) connector Type Header