M80-5662005
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M80-5662005 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M80-5662005
Fabrikant Harwin
Beschrijving 10+10 WAY EXT WALL MALE CRIMP
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M80-5662005 Fabrikant Harwin
Beschrijving 10+10 WAY EXT WALL MALE CRIMP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6231 pcs Data papier Datamate CatalogM80-566zzzz Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Wire Type Discrete
Wire Gauge 24-28 AWG Serie Datamate J-Tek
Afstand tussen rijen 0.079" (2.00mm) toonhoogte 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Aantal rijen 2
Aantal posities 20 montage Type Free Hanging (In-Line)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Jackscrews
bevestegingswijze - gedetailleerde beschrijving 20 Position Rectangular Header Connector Crimp Gold 24-28 AWG