M80-6151401
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M80-6151401 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M80-6151401
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN PCB FEMALE
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4779 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer M80-6151401 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN PCB FEMALE Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4779 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 120V
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Serie Datamate L-Tek Rijafstand - Paring 0.079" (2.00mm)
Pitch - Paring 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal rijen 2
Aantal posities Loaded All Aantal posities 14
montage Type Through Hole Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights 7.23mm, 7.85mm Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Differentiële datatransmissie Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Isolatiehoogte 0.202" (5.14mm)
Isolatie Kleur Black Ingress Protection -
Kenmerken - bevestegingswijze Locking Ramp
gedetailleerde beschrijving 14 Position Receptacle Connector Through Hole Huidige score -
contact type Female Socket Contact Vorm Circular
Contact Material Beryllium Copper Contact Lengte - Post 0.051" (1.30mm)