Huis > producten > Kabels, draden - Management > markers > IMP2.510M4
IMP2.510M4
IMP2.510M4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IMP2.510M4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IMP2.510M4
Fabrikant HellermannTyton
Beschrijving ID MARKER PLATE 3/4" X 2-1/2"
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IMP2.510M4 Fabrikant HellermannTyton
Beschrijving ID MARKER PLATE 3/4" X 2-1/2" Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 134426 pcs Data papier IMP2.510M4 Spec SheetShrink-Tag Markers ~
Categorie Kabels, draden - Management Type Wire Marker, Cable Tie
Grootte 0.75" W x 2.50" L (19.1mm x 63.5mm) Serie -
Packaging 100 per Pkg Andere namen 151-00240
Temperatuur -40°C ~ 85°C Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Legende Blank
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Wire Marker, Cable Tie 0.75" W x 2.50" L (19.1mm x 63.5mm) White Polyamide (PA66), Nylon 6/6