Huis > producten > Dozen, Behuizingen, Rekken > Rack Thermal Management > HF1016414
HF1016414
HF1016414
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HF1016414 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HF1016414
Fabrikant Hoffmann
Beschrijving IP54 10" FILTER FAN 115V 7035, B
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 471 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HF1016414 Fabrikant Hoffmann
Beschrijving IP54 10" FILTER FAN 115V 7035, B Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 471 pcs Data papier HF Filter Fans Datasheet
Categorie Dozen, Behuizingen, Rekken Gewicht 3.1 lbs (1.4kg)
Voltage - Input 115VAC Type Fan
bestek Fan, AC, Square, 159 CFM Size / Dimension 4.69" L x 10.16" W x 10.12" H (119.0mm x 258.0mm x 257.0mm)
Verzendingsinfo Shipped from Digi-Key Serie HF
Andere namen 1441-1613 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 2 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Rack Fan, AC, Square, 159 CFM 4.69" L x 10.16" W x 10.12" H (119.0mm x 258.0mm x 257.0mm)