Huis > producten > Dozen, Behuizingen, Rekken > Rack Thermal Management > HF1326414
HF1326414
HF1326414
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HF1326414 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HF1326414
Fabrikant Hoffmann
Beschrijving IP54 13" 376 FILTER FAN 230V 703
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 350 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HF1326414 Fabrikant Hoffmann
Beschrijving IP54 13" 376 FILTER FAN 230V 703 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 350 pcs Data papier HF Filter Fans Datasheet
Categorie Dozen, Behuizingen, Rekken Gewicht 4.3 lbs (2kg)
Voltage - Input 230VAC Type Fan
bestek Fan, AC, Square, 395 CFM Size / Dimension 6.30" L x 12.83" W x 12.80" H (160.0mm x 326.0mm x 325.0mm)
Verzendingsinfo Shipped from Digi-Key Serie HF
Andere namen 1441-1619 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 2 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Rack Fan, AC, Square, 395 CFM 6.30" L x 12.83" W x 12.80" H (160.0mm x 326.0mm x 325.0mm)