Huis > producten > Sensoren, Transducers > Druk sensoren, Transducers > PPT2-0300AGN5VS
PPT2-0300AGN5VS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PPT2-0300AGN5VS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PPT2-0300AGN5VS
Fabrikant Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Beschrijving PRESSURE TRANSDUCER
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 62 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PPT2-0300AGN5VS Fabrikant Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Beschrijving PRESSURE TRANSDUCER Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Sensoren, Transducers Voltage - Levering 6 V ~ 34 V
Klemtype Connector Leverancier Device Pakket -
Serie PPT2 Druktype Absolute
Portstijl Threaded Port Size Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™
Verpakking / doos Module Cube Output Type Analog, RS-485
uitgang 0 V ~ 5 V Temperatuur -40°C ~ 85°C
Bedrijfsdruk 300 PSI (2068.43 kPa) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Maximale druk 600 PSI (4136.85 kPa) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Absolute Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ 0 V ~ 5 V Module Cube Nauwkeurigheid ±0.0375%