Huis > producten > schakelaars > Drukknoppen > ALD29911DN-R-24V
ALD29911DN-R-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ALD29911DN-R-24V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ALD29911DN-R-24V
Fabrikant IDEC
Beschrijving 30MM PUSHBUTTON ILLUMINATED
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ALD29911DN-R-24V Fabrikant IDEC
Beschrijving 30MM PUSHBUTTON ILLUMINATED Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1670 pcs Data papier TWTD Series Datasheet
Categorie schakelaars Nominale spanning - DC 24V
Nominale spanning - AC 110V Type Standard, Illuminated
Klemtype Screw Terminal schakelfunctie On-Mom, Off-Mom
Serie TWTD Paneeluitsparing Dimensions Circular - 30.50mm Dia
Packaging Bulk Andere namen 1885-1350
Temperatuur -25°C ~ 50°C montage Type Panel Mount, Front
mechanische Life 5,000,000 Cycles Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Verlichting Voltage (nominaal) 24 VAC/DC
Verlichting, Kleur LED, Red Kenmerken -
Huidige score 10A (AC), 8A (DC) Color - Actuator / Cap Red