Huis > producten > Optoelectronics > Paneel Indicatoren, Pilot Lights > APW199D-R-24V
APW199D-R-24V
APW199D-R-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop APW199D-R-24V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer APW199D-R-24V
Fabrikant IDEC
Beschrijving LED PANEL INDICATOR RED 24V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer APW199D-R-24V Fabrikant IDEC
Beschrijving LED PANEL INDICATOR RED 24V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5933 pcs Data papier TW Series Datatsheet
Categorie Optoelectronics Golflengte - Peak -
Spanning 24V Kijk hoek -
Type LED Klemtype -
Serie - ratings AC/DC
Panel Cutout Shape - Paneeluitsparing Dimensions -
Andere namen 1885-1377 millicandela Rating -
Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks Transparantie van de lens -
Lens Style / Maat Round with Flat Top lens kleur -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Lamp Kleur Red
Ingress Protection - Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving LED Panel Indicator Red 24V Round with Flat Top Actueel -
Gerelateerde producten
APW299D-A-120V Image
  • Deel#:APW299D-A-120V
  • fabrikanten:IDEC
  • Beschrijving:LED PANEL INDICATOR AMBER 120V
  • Op voorraad:6478
APW199D-G-120V Image
  • Deel#:APW199D-G-120V
  • fabrikanten:IDEC
  • Beschrijving:LED PANEL INDICATOR GREEN 120V
  • Op voorraad:4999
PM3-KHD Image
  • Deel#:PM3-KHD
  • fabrikanten:Bivar, Inc.
  • Beschrijving:PNL MNT 625NM 30MCD 2V RED