601G-21LFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 601G-21LFT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 601G-21LFT
Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving IC CLOCK MULTIPLIER 16-TSSOP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 601G-21LFT Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving IC CLOCK MULTIPLIER 16-TSSOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5555 pcs Data papier ICS601-21
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 3 V ~ 3.6 V
Type Clock/Frequency Synthesizer, Clock Generator Leverancier Device Pakket 16-TSSOP
Serie - Ratio - Input: Output 2:1
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes uitgang LVPECL
Andere namen ICS601G-21LFT
ICS601G-21LFT-ND
Temperatuur 0°C ~ 70°C
Aantal circuits 1 montage Type Surface Mount
Invoer Clock, Crystal Frequentie - Max 220MHz
Divider / Multiplier Yes/Yes Differential - Input: Output No/Yes
Base Part Number ICS601-21
Gerelateerde producten
  • Deel#:601F0000-00
  • fabrikanten:EAO
  • Beschrijving:ELEMENT BLOC SNAP-ACTION SWITCH
  • Op voorraad:6565
601K-GU Image
601F Image