Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Geheugen > 70T3319S166BC8
70T3319S166BC8
70T3319S166BC8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 70T3319S166BC8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 70T3319S166BC8
Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving IC SRAM 4.5M PARALLEL 256CABGA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1046 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 70T3319S166BC8 Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
hoeveelheid beschikbaar 1046 pcs Data papier IDT70T3339/19/99S
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Schrijf cyclus tijd - woord, pagina -
Voltage - Levering 2.4 V ~ 2.6 V Technologie SRAM - Dual Port, Synchronous
Leverancier Device Pakket 256-CABGA (17x17) Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 256-LBGA
Andere namen IDT70T3319S166BC8
IDT70T3319S166BC8-ND
Temperatuur 0°C ~ 70°C (TA)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 4 (72 Hours)
geheugen Volatile Geheugen grootte 4.5Mb (256K x 18)
Geheugeninterface Parallel Geheugenformaat SRAM
gedetailleerde beschrijving SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 256-CABGA (17x17) Klokfrequentie 166MHz