Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Geheugen > 71V35761S166BG
71V35761S166BG
71V35761S166BG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 71V35761S166BG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 71V35761S166BG
Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5791 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 71V35761S166BG Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
hoeveelheid beschikbaar 5791 pcs Data papier IDT71V35761(S,SA)IDT Suffixes
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Schrijf cyclus tijd - woord, pagina -
Voltage - Levering 3.135 V ~ 3.465 V Technologie SRAM - Synchronous
Leverancier Device Pakket 119-PBGA (14x22) Serie -
Packaging Tray Verpakking / doos 119-BGA
Andere namen IDT71V35761S166BG
IDT71V35761S166BG-ND
Temperatuur 0°C ~ 70°C (TA)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
geheugen Volatile Geheugen grootte 4.5Mb (128K x 36)
Geheugeninterface Parallel Geheugenformaat SRAM
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant gedetailleerde beschrijving SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 119-PBGA (14x22)