Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Logica - FIFOs Geheugen > 72V245L10TF8
72V245L10TF8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 72V245L10TF8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 72V245L10TF8
Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 64QFP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4746 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 72V245L10TF8 Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
hoeveelheid beschikbaar 4746 pcs Data papier 72V2x5IDT Suffixes
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 3V ~ 3.6V
Leverancier Device Pakket 64-TQFP (10x10) Serie 72V
retransmit Capability No Programmeerbare Flags Ondersteuning Yes
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 64-LQFP
Andere namen IDT72V245L10TF8
IDT72V245L10TF8-ND
Temperatuur 0°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Geheugen grootte 72K (4K x 18) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Functie Synchronous FWFT Ondersteuning Yes
Expansion Type Depth, Width Datasnelheid 100MHz
Current - Supply (Max) 30mA bus Directional Uni-Directional