Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Logica - FIFOs Geheugen > 72V851L15TFI
72V851L15TFI
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 72V851L15TFI met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 72V851L15TFI
Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving IC FIFO SYNC 4096X18 15NS 64QFP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4774 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 72V851L15TFI Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
hoeveelheid beschikbaar 4774 pcs Data papier IDT72V8x1
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 3V ~ 3.6V
Leverancier Device Pakket 64-TQFP (10x10) Serie 72V
retransmit Capability No Programmeerbare Flags Ondersteuning Yes
Packaging Tray Verpakking / doos 64-LQFP
Andere namen IDT72V851L15TFI
IDT72V851L15TFI-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Geheugen grootte 144K (8K x 9 x 2) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Functie Synchronous FWFT Ondersteuning No
Expansion Type Depth, Width Datasnelheid 66.7MHz
Current - Supply (Max) 40mA bus Directional Bi-Directional