IDT72V73260BB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IDT72V73260BB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IDT72V73260BB
Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving IC DGTL SW 16384X16384 144-BGA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4406 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer IDT72V73260BB Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
hoeveelheid beschikbaar 4406 pcs Data papier IDT SuffixesIDT72V73260
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voeding Bron Single Supply
Voltage - Levering 3 V ~ 3.6 V Type Multiplexer
Leverancier Device Pakket 144-PBGA (13x13) Serie 72V
Packaging Tray Verpakking / doos 144-BGA
Andere namen 72V73260BB Temperatuur -40°C ~ 85°C