Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > XLH73V034.368000X
XLH73V034.368000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop XLH73V034.368000X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer XLH73V034.368000X
Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving OSC VCXO 34.368MHZ HCMOS SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer XLH73V034.368000X Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving OSC VCXO 34.368MHZ HCMOS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4556 pcs Data papier XL DatasheetXL,U,A,B Family Brief
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type VCXO Size / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)