Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > XLL736400.000000I
XLL736400.000000I
XLL736400.000000I
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop XLL736400.000000I met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer XLL736400.000000I
Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving OSC XO 400.000MHZ LVDS SMD
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer XLL736400.000000I Fabrikant IDT (Integrated Device Technology)
Beschrijving OSC XO 400.000MHZ LVDS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 26356 pcs Data papier FXO-LC73 SeriesXL,U,A,B Family Brief
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)