Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > DHG40C600PB
DHG40C600PB
DHG40C600PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DHG40C600PB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DHG40C600PB
Fabrikant IXYS Corporation
Beschrijving DIODE ARRAY GP 600V 20A TO220AB
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DHG40C600PB Fabrikant IXYS Corporation
Beschrijving DIODE ARRAY GP 600V 20A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 28469 pcs Data papier DHG40C600PB
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 2.32V @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 35ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-3 Bedrijfstemperatuur - aansluiting -55°C ~ 150°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 32 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Standard diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 20A Through Hole TO-220-3 Current - Reverse Lekkage @ Vr 30µA @ 600V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 20A