IXTH200N075T
IXTH200N075T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IXTH200N075T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IXTH200N075T
Fabrikant IXYS Corporation
Beschrijving MOSFET N-CH 75V 200A TO-247
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer IXTH200N075T Fabrikant IXYS Corporation
Beschrijving MOSFET N-CH 75V 200A TO-247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4418 pcs Data papier IXT(H,Q)200N075T
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-247 (IXTH) Serie -
Rds On (Max) @ Id, VGS 5 mOhm @ 25A, 10V Vermogensverlies (Max) 430W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) montage Type Through Hole
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 160nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 75V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 75V 200A (Tc) 430W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 200A (Tc)