IXTH34N65X2
IXTH34N65X2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IXTH34N65X2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IXTH34N65X2
Fabrikant IXYS Corporation
Beschrijving MOSFET N-CH 650V 34A TO-247
(in US Dollars)
60 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IXTH34N65X2 Fabrikant IXYS Corporation
Beschrijving MOSFET N-CH 650V 34A TO-247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 19309 pcs Data papier IXTx34N65X2
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-247 Serie -
Rds On (Max) @ Id, VGS 105 mOhm @ 17A, 10V Vermogensverlies (Max) 540W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 3120pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 53nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 650V gedetailleerde beschrijving N-Channel 650V 34A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-247
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 34A (Tc)