IXTH48N15
IXTH48N15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IXTH48N15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IXTH48N15
Fabrikant IXYS Corporation
Beschrijving MOSFET N-CH 150V 48A TO-247
(in US Dollars)
30 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IXTH48N15 Fabrikant IXYS Corporation
Beschrijving MOSFET N-CH 150V 48A TO-247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7316 pcs Data papier IXT(H,T)48N15
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id -
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-247 (IXTH) Serie -
Rds On (Max) @ Id, VGS 32 mOhm @ 500mA, 10V Vermogensverlies (Max) 180W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 3200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 140nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 150V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 150V 48A (Tc) 180W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 48A (Tc)