Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - SCRs - Modules > VCK105-14IO7
VCK105-14IO7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VCK105-14IO7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VCK105-14IO7
Fabrikant IXYS Corporation
Beschrijving MOD THYRISTOR 1400V 105A ECOPAC2
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer VCK105-14IO7 Fabrikant IXYS Corporation
Beschrijving MOD THYRISTOR 1400V 105A ECOPAC2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5445 pcs Data papier VCK105
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 1.4kV
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.5V Structuur Common Cathode - All SCRs
Serie - Packaging Bulk
Verpakking / doos ECO-PAC2 Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal SCR, Diodes 2 SCRs montage Type Chassis Mount
gedetailleerde beschrijving SCR Module 1.4kV 180A Common Cathode - All SCRs Chassis Mount ECO-PAC2 Current - On State (It (RMS)) (Max) 180A
Current - On State (It (AV)) (Max) 105A Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 2250A, 2400A
Current - Hold (IH) (Max) 200mA Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA