Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LED Karakter en Numeriek > INND-SS56GCB
INND-SS56GCB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop INND-SS56GCB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer INND-SS56GCB
Fabrikant Inolux
Beschrijving 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI
(in US Dollars)
3750 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer INND-SS56GCB Fabrikant Inolux
Beschrijving 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 80347 pcs Data papier INND-SS56 Series
Categorie Optoelectronics Golflengte - Peak 525nm
Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) 3.2V Size / Dimension 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm)
Serie INND-SS56 Vermogensverlies (Max) 114mW
Packaging Bulk Verpakking / doos 10-SMD, No Lead
Aantal karakters 1 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2A (4 Weeks)
millicandela Rating 70mcd Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Display-type 7-Segment
Digit / Alpha Size 0.56" (14.22mm) gedetailleerde beschrijving Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) 10-SMD, No Lead
Current - Test 20mA gemeenschappelijke pen Common Cathode