Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > PMIC - Gate Drivers > EL7154CSZ
EL7154CSZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EL7154CSZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EL7154CSZ
Fabrikant Intersil
Beschrijving IC MONO PIN DVR HS 8-SOIC
(in US Dollars)
1 pcs97 pcs194 pcs582 pcs1067 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EL7154CSZ Fabrikant Intersil
Beschrijving IC MONO PIN DVR HS 8-SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 32264 pcs Data papier EL7154
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 4.5 V ~ 16 V
Leverancier Device Pakket 8-SOIC Serie -
Rise / Fall Time (Typ) 4ns, 4ns Packaging Tube
Verpakking / doos 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ)
Input Frequency 2 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks
Logische Spanning - VIL, VIH 0.6V, 2.4V Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Non-Inverting Gate Type IGBT, N-Channel MOSFET
Current - Peak Output (Bron, Zink) 4A, 4A Base-emitterverzadigingsspanning (Max) Synchronous