Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > PMIC - Hot Swap Controllers > HIP1011ACB-T
HIP1011ACB-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HIP1011ACB-T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HIP1011ACB-T
Fabrikant Intersil
Beschrijving IC CTRLR HOT PLUG PCI 16-SOIC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4332 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer HIP1011ACB-T Fabrikant Intersil
hoeveelheid beschikbaar 4332 pcs Data papier HIP1011A
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 10.8 V ~ 13.2 V
Type Hot Plug Controller Leverancier Device Pakket 16-SOIC
Serie - Programmeerbare functies Circuit Breaker, Fault Timeout, Slew Rate
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatuur 0°C ~ 70°C Aantal kanalen 4
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Interne Switch (s) Both
Kenmerken Latched Fault, UVLO Feature Pins FLTN, OCSET, PWRON
gedetailleerde beschrijving Hot Plug Controller 4 Channel CompactPCI™ 16-SOIC Current - Supply 5mA
Current - Output (Max) 100mA, 500mA Base Part Number HIP1011A