ISL12028IV27AZ
ISL12028IV27AZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISL12028IV27AZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISL12028IV27AZ
Fabrikant Intersil
Beschrijving IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-TSSOP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ISL12028IV27AZ Fabrikant Intersil
Beschrijving IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-TSSOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4163 pcs Data papier ISL12028(A)
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply, Batterij 1.8 V ~ 5.5 V
Voltage - Levering 2.7 V ~ 5.5 V Type Clock/Calendar
Tijd formaat HH:MM:SS (12/24 hr) Leverancier Device Pakket 14-TSSOP
Serie - Packaging Tube
Verpakking / doos 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Geheugen grootte - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Interface I²C, 2-Wire Serial Kenmerken Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer
gedetailleerde beschrijving Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Datumnotatie YY-MM-DD-dd
Huidige - Tijdschema (Max) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5.5V Base Part Number ISL12028