Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > PMIC - Gate Drivers > ISL2101AAR3Z
ISL2101AAR3Z
ISL2101AAR3Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISL2101AAR3Z met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISL2101AAR3Z
Fabrikant Intersil
Beschrijving IC DVR HALF-BRDG HF 100V 2A 9DFN
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISL2101AAR3Z Fabrikant Intersil
Beschrijving IC DVR HALF-BRDG HF 100V 2A 9DFN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 54924 pcs Data papier ISL2100-01A
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 9 V ~ 14 V
Leverancier Device Pakket 9-DFN-EP (3x3) Serie -
Rise / Fall Time (Typ) 10ns, 10ns Packaging Tube
Verpakking / doos 9-VFDFN Exposed Pad Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ)
Input Frequency 2 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2 (1 Year) Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks
Logische Spanning - VIL, VIH 1.4V, 2.2V Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Non-Inverting High Voltage Side - Max (Bootstrap) 114V
Gate Type N-Channel MOSFET Gedreven configuratie Half-Bridge
gedetailleerde beschrijving Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 9-DFN-EP (3x3) Current - Peak Output (Bron, Zink) 2A, 2A