X9315WM-2.7T1
X9315WM-2.7T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop X9315WM-2.7T1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer X9315WM-2.7T1
Fabrikant Intersil
Beschrijving IC XDCP 32-TAP 10K 3WIRE 8-MSOP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5840 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer X9315WM-2.7T1 Fabrikant Intersil
hoeveelheid beschikbaar 5840 pcs Data papier X9315
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 2.7 V ~ 5.5 V
Tolerantie ±20% Temperatuurcoëfficiënt (Type) ±300 ppm/°C
taps Linear Leverancier Device Pakket 8-MSOP
Serie XDCP™ Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ) 400
Weerstand (Ohm) 10k Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Temperatuur 0°C ~ 70°C
Aantal kranen 32 Aantal circuits 1
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) geheugen Non-Volatile
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Interface Up/Down (U/D, INC, CS)
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP