X9440WV24
X9440WV24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop X9440WV24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer X9440WV24
Fabrikant Intersil
Beschrijving IC DUAL PROG COMP 10K 24TSSOP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 19130 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer X9440WV24 Fabrikant Intersil
hoeveelheid beschikbaar 19130 pcs Data papier X9440
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering ±5V
Tolerantie ±20% Temperatuurcoëfficiënt (Type) ±300 ppm/°C
taps Linear Leverancier Device Pakket 24-TSSOP
Serie XDCP™ Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ) 40
Weerstand (Ohm) 10k Packaging Tube
Verpakking / doos 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Temperatuur 0°C ~ 70°C
Aantal kranen 64 Aantal circuits 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) geheugen Non-Volatile
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Interface SPI
Kenmerken Selectable Address gedetailleerde beschrijving Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-TSSOP