KD10-RRP-F-0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop KD10-RRP-F-0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | KD10-RRP-F-0 |
|---|---|
| Fabrikant | JAE Electronics, Inc. |
| Beschrijving | CONN COAX RCPT R/A PCB |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 253 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | KD10-RRP-F-0 | Fabrikant | JAE Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | CONN COAX RCPT R/A PCB | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 54076 pcs | Data papier | KD10-RRP-F-0 Drawing |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Schild Beëindiging | - |
| Serie | KD10 | Packaging | Tray |
| Temperatuur | - | Aantal poorten | 1 |
| montage Type | Through Hole, Right Angle | montage Feature | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | mating Cycles | - |
| Insertion Loss | - | Ingress Protection | - |
| inclusief | - | Impedantie | - |
| behuizing Kleur | - | Frequentie - Max | 300MHz |
| Kenmerken | Board Lock | bevestegingswijze | Friction Lock |
| Contact Termination | Solder | connector Type | Receptacle |
| connector Style | Coaxial | Center Contact Plating | Gold |
| Centrum Contactmateriaal | Copper Alloy | Kabelgroep | - |
| Materiaal behuizing | - | Body Finish | - |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
KD1010500000G - fabrikanten:
Anytek (Amphenol Anytek) - Beschrijving:
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.5MM - Op voorraad: