Huis > producten > Kabelmontages > Rechthoekige Kabelmontages > A12DS12DS28W152B
A12DS12DS28W152B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop A12DS12DS28W152B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer A12DS12DS28W152B
Fabrikant JST
Beschrijving JUMPER 12DS-8E - 12DS-8E 6"
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer A12DS12DS28W152B Fabrikant JST
Beschrijving JUMPER 12DS-8E - 12DS-8E 6" Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 61231 pcs Data papier AxxDSxxDS28W152B Drawing
Categorie Kabelmontages Gebruik -
afscherming - Serie DS
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm) Pitch - Cable 0.079" (2.00mm)
Aantal rijen 1 Aantal posities 12
Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks Lengte 0.500' (152.40mm, 6.00")
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 12 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00") Contact Finish Dikte -
Contact Finish Tin connector Type Plug to Plug
Kleur White Cable Termination IDC
Gerelateerde producten
A12EH Image
  • Deel#:A12EH
  • fabrikanten:NKK Switches
  • Beschrijving:SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
  • Op voorraad:21442
  • Deel#:A12EV
  • fabrikanten:NKK Switches
  • Op voorraad:21939
  • Deel#:A12EP
A12HB Image
  • Deel#:A12HB