Huis > producten > Kabelmontages > Rechthoekige Kabelmontages > A13DS13DS28W51B
A13DS13DS28W51B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop A13DS13DS28W51B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer A13DS13DS28W51B
Fabrikant JST
Beschrijving JUMPER 13DS-8E - 13DS-8E 2"
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer A13DS13DS28W51B Fabrikant JST
Beschrijving JUMPER 13DS-8E - 13DS-8E 2" Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 67877 pcs Data papier AxxDSxxDS28W51B Drawing
Categorie Kabelmontages Gebruik -
afscherming - Serie DS
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm) Pitch - Cable 0.079" (2.00mm)
Aantal rijen 1 Aantal posities 13
Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks Lengte 0.167' (50.80mm, 2.00")
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 13 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.167' (50.80mm, 2.00") Contact Finish Dikte -
Contact Finish Tin connector Type Plug to Plug
Kleur White Cable Termination IDC
Gerelateerde producten
A13AP Image
  • Deel#:A13AP
  • fabrikanten:NKK Switches
  • Beschrijving:SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
  • Op voorraad:40913
  • Deel#:A13HP
  • fabrikanten:NKK Switches
  • Op voorraad:23133
  • Deel#:A13AB1
  • Deel#:A13EP
A13AV Image
  • Deel#:A13AV
  • Deel#:A13AP-GA
  • Deel#:A13EV
  • Deel#:A13JB
  • Deel#:A13AH-GA
A13EW Image
  • Deel#:A13EW
A13AW Image
  • Deel#:A13AW
A13AV1 Image
  • Deel#:A13AV1
  • Deel#:A13EB1
  • Deel#:A13DS13DS28W305B
  • fabrikanten:JST
  • Beschrijving:JUMPER 13DS-8E - 13DS-8E 12"
  • Deel#:A13EB
  • Deel#:A13HB
  • Deel#:A13EB-GB
A13AH Image
  • Deel#:A13AH
  • Deel#:A13HH
  • Deel#:A13DS13DS28W152B
  • fabrikanten:JST
  • Beschrijving:JUMPER 13DS-8E - 13DS-8E 6"